Flowmon

Z serii Studium Przypadku, techniczny webinar (PL)

Zespół Flowmon Networks Polska zaprasza na techniczny webinar z serii Studium Przypadku. Tym razem przybliżymy projekt w Urzędzie Miasta Oświęcim, Ze względu na specyficzną tematykę szczególnie zapraszamy przedstawicieli działów IT w Jednostkach Samorządów Terytorialnych. Przedstawiciele wszystkich innych sektorów również znajdą coś dla siebie

Podczas webinara omówimy kwestie związane z podstawowymi wyzwaniami IT stojącymi przed Urzędami Miast. Skupimy się na kwestiach monitoringu i bezpieczeństwa sieci komputerowych. Webinar zaplanowany jest jako spotkanie techniczne w którym dużo czasu poświecimy na Demo technologii Flowmon.

Takie podejście pozwoli Państwu zapoznać się z rzeczywistym systemem a nie tylko kolorowymi materiałami ulotek marketingowych.

W czasie prezentacji zachęcamy do aktywności i zadawania pytań, webinar będzie prowadził Piotr Kałuża inżynier Flowmon Networks, warto skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia.

Jak zawsze na koniec webinara ogłosimy konkurs – nagrodą jest pack doskonałego czeskiego piwa. Proszę zostać z nami do końca, wziąć udział w konkursie i wygrać. Webinar jest otwarty, darmowy i wymagamy rejestracji.

Kiedy: 15/11 godzina: 10:00

Gdzie OnLine

Agenda
1. Urząd Miasta Oświęcim - podstawowe informacje
2. Główne wyzwania UM Oświęcim w zakresie monitoringu i bezpieczeństwa sieci komputerowej
3. Platforma Flowmon Networks, wybór UM Oświęcim architektura i korzyści
4. Wstęp do technologii monitoringu i bezpieczeństwa sieci komputerowych Flowmon Networks
5. Porównanie technologii monitoringu sieci – packet capture versus Netflow
6. Demo Platformy Flowmon Networks – przykłady jak zaadresowano potrzeby UM Oświęcim w zakresie monitoringu i bezpieczeństwa sieci komputerowej
7. Korzyści z zastosowania rozwiązania Flowmon
8. Jak zaplanować testy platformy Flowmon Networks
9. Konkurs
10. Sesja pytań i odpowiedzi